Финансов анализатор

В HRS вярваме, че правилната работа може да промени живота на човек, а правилният човек може да промени бизнеса. Ние сме отдадени да свързваме нашите кандидати с подходящата работа за тях.

За наш клиент търсим опитен и мотивиран професионалист, който да се присъедини като:

Основни отговорности:
Консултиране на партнъори и клиенти на различни услуги в избора на най-подходящите продукти за тях;
Анализиране на пазара и изготвяне на ежедневни и седмични репорти
Изготвяне и ревизиране на документация и съгласуване с посредници;
Ad hoc анализ на пазарите, продуктите, бизнеса с цел подпомагане на търговците;
Планиране и прогнозиране на изменение на цените на пазара
Изготвяне на договори на свободния пазар и с посредници;
Отговаряне на запитвания

Компанията предлага:
Възможност за финансова стабилност;
Възможности за професионално развитие
Mодерен офис в центъра на града
Развитие в утвърдена международна компания;
Въвеждащо фирмено обучение.

Изисквания:
Много добро владеене на английски език (поне B1)
Втори език е предимство
Предишен опит на сходна позиция - 2години
Отлични компютърни умения
Комуникативни умения и положително отношение

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Счетоводство и Одит
Финанси

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

13.09.2022

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК