Експерт електронни продажби- Варна

Описание

Основни задължения:
Извършване на изходящи телефонни обаждания, с цел идентифициране на нуждите на клиентите и съветване за най-добрите решения за кредитиране;
Анализиране на клиентския профил и неговия потенциал;
Придвижване на клиентските заявки през системите на банката, до момента на подписване на договор;
Анализиране на клиентския профил, комбинирайки вътрешните и външните източници на информация;
Идентифициране на допълнителни възможности за продажби на съществуващи клиенти;
Изготвяне на отчети и статистики във връзка с постигнатите продажби;
Идентифициране и предлагане на промени във вътрешните процеси и системи;
Отчитане на извършените дейности и резултати.

Изисквания за заемане на длъжността:

Кандидатът за нас притежава:
Отлични комуникационни и презентационни умения;
Възможност да работите на смени и през уикенда;
Стремеж и желание за съдействие на клиентите;
Внимание към детайла;
Отлични способности за планиране и организиране;
Високо ниво на английски език е предимство;
Професионален опит в кол център/електронни продажби е предимство;
Вие сте идеалният кандидт ако:
Отворени сте към нови знания - ние сме широко скроени и не се притесняваме да споделим, ако не разбираме нещо;
Работите в екип - ако не знаете как да направите нещо, ще го направим заедно - вашите отговорности са и наши - ние сме екип;
Сте способен да споделяте - опит, идеи, хубави моменти;
Сте трудолюбив и инициативен – не очаквате просто да получавате задачи - взимате инициативата и генерирате свои собствени;
Креативни - това е клише, но всъщност чрез креативност се създава маркетинг;

Ние предлагаме:
Работа във водеща финансова институция с изградени традиции и име на пазара;
Работа с приятни хора - забравете всичко, което сте чували за банкерите - ще ви изненадаме с неформална и креативна работна среда;
Възнаграждения и социални придобивки (ваучери за храна, допълнителен платен отпуск) - запомнете, ние плащаме въз основа на умения, не на преговори;
Възможност за развитие;

Необходими документи за кандидатстване:
Мотивационно писмо;
Професионална автобиография /CV/ на български език – с актуална снимка.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

ул. “Московска” 19, Централно управление

Дата:

06.12.2023

Организация:

Банка ДСК АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Банка ДСК АД може да получите ТУК