Специалист Кредитна администрация бизнес клиенти- София

Описание

Основни задължения:
Централизирано регистриране, осчетоводяване и администриране на одобрени кредитни сделки на бизнес клиенти (МСП и корпоративни), с отговорност за правилно отразяване на данните в счетоводната система и коректно администриране на обслужваните кредити, обезпечения и застраховки.
Поддържане състоянието на кредитните сделки на бизнес клиенти в счетоводната система в съответствие с действащите споразумения и вътрешно-нормативна уредба.
Обобщаване, съхраняване и предаване за архивиране документите от дейността.

Изисквания за заемане на длъжността:
Висше икономическо (Бакалавър) или средно-специално икономическо, по изключение със средно образование, но при наличие на минимум 3 (три) години трудов стаж в банковата сфера;
Познаване на търговската и банковата нормативна уредба;
Минимум 1 (една) година трудов стаж в областта на банковото дело или финансите;
Аналитично мислене, прецизност и бързина, отговорност, внимание към детайлите, умения за работа в екип;
Отлични компютърни умения;
Владеенето на английски език е предимство.

Ние предлагаме:
Работа във водеща финансова институция с изградени традиции и име на пазара;
Позитивна и динамична среда, ориентирана към резултатите и клиентската удовлетвореност;
Атрактивна и гъвкава схема на заплащане в зависимост от постигнатите резултати;
Възможност за професионално развитие.

Необходими документи за кандидатстване:
Професионална автобиография /CV/ на български език – с актуална снимка;
Мотивационно писмо

Изисквания към кандидата

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. “Московска” 19, Централно управление

Дата:

27.06.2023

Организация:

Банка ДСК АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Банка ДСК АД може да получите ТУК