Специалист връзки с Корпоративни клиенти - Среден пазар- София

Описание

Основни задължения:
Оказва съдействие на клиентите при откриване на сметки и сключване на различни договори;
Регистрира нови клиенти и свързани лица в информационната система на Банката;
Дава нареждания към вътрешните структури на Банката за регистриране/усвояване/погасяване на заеми/гаранции, изготвя/актуализира погасителни планове;
Отговаря за окомплектоваността на хартиените и електронни кредитни досиета и предаване/придвижване към съответните структурни звена в Банката;
Създава предложения за индивидуални ценови преференции за съществуващи и нови клиенти;
Подготвя оферти за настоящи и потенциални клиенти;
Обработва финансови данни за корпоративни клиенти и изготвя рейтинг на клиентите;
Изготвя референции, удостоверения и др. документи, по искане на клиентите;
Извършва/участва в извършването на проверки на обезпечения на кредитополучателите, изготвя заявки за оценки на обезпечения в системите на Банката;
Изготвя различни видове отчети и др. информация за вътрешни цели на банката;
Съдейства и изготвя договори за ползване на банкови продукти и услуги от клиентите.

Изисквания за заемане на длъжността:
Образователно-квалификационна степен – „бакалавър”;
Поне една година трудов стаж в областта на банковото дело и финансите;
Отлична компютърна грамотност и умения за работа с Word и Excel;
Владеене на английски език – писмено и говоримо;
Добри комуникативни умения и умение за водене на преговори;
Аналитично и задълбочено мислене;
Инициативност и отговорност.

Ние предлагаме:
Работа във водеща финансова институция с изградени традиции и име на пазара;
Позитивна и динамична среда, ориентирана към резултатите и клиентската удовлетвореност;
Атрактивна и гъвкава схема на заплащане в зависимост от постигнатите резултати;
Ваучери за храна в размер на 200 лв. на месец; изгодни условия за жилищно и ипотечно кредитиране; Мултиспорт карта на преференциални цени; Wellness програма за служители на Банка ДСК;
20+2 дни платен годишен отпуск.

Необходими документи за кандидатстване:
Мотивационно писмо;
Професионална автобиография /CV/ на български език с актуална снимка.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. “Московска” 19, Централно управление

Дата:

15.09.2022

Организация:

Банка ДСК АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Банка ДСК АД може да получите ТУК