Финансов директор

Астреа е създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем различни. Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги на разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да ги консултираме и напътстваме при вземането на важни решения. Нашите партньори се увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата визитна картичка за нас.

За един от нашите партньори търсим амбициозни и мотивирани кандидати за позицията Финансов директор.

Задължения и отговорности:
* Планира, управлява и координира финансовите операции и потоци на организацията;
* Оценява финансовото състояние на организацията;
* Управлява бюджети, контролира разходите и осигурява ефективно използване на ресурсите;
* Подготвя, договаря и предоговаря споразумения за кредит/лизинг/факторинг;
* Комуникира с банкови и кредитни институции, следи за изпълнението на договори за кредит, подготвя искания за кредит;
* Комуникира с брокери на международните пазари по деривативни инструменти, следи отворени позиции;
* Установява и управлява оперативни и административни процедури;
* Участва в изготвянето на справки и отчети пряко обвързани с финансовите резултати и фирмената дейност;
* Планира развитието на риска в съответните финансови звена и участва в
планиране и изготвяне на мерки за неговото ефективно управление и предотвратяване;
* Комуникира с доставчици на услуги;
* Проследява законодателства, които касаят основните дейности на компанията.

Изисквания към кандидатите:
* Релевантен опит минимум 3-5 години
* Наличие на образователна степен с квалификации в сферата на: Икономика, Финанси, Одит;
* Професионален опит в обработка и анализ на бази данни;
* Много добро владеене на английски език (минимум В2-С1 ниво). Друг език ще си счита за предимство;
* Отлична компютърна грамотност;
* Висока лична отговорност и мотивация.

Клиентът ни предлага:
* Работа на трудов договор със стандартно работно време;
* Отлично възнаграждение;
* Възможност за професионално и личностно развитие;
* Постоянен трудов договор;
* Работа в компания с наложено име в агробизнеса;
* Динамична и активна среда от млади и образовани служители;
* Конкурентно възнаграждение и бонуси при постигнати добри резултати;
* Отлична работна атмосфера.

Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и изпратете подробна автобиография (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата N IN_AMP). Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Банково дело
Счетоводство и Одит
Финанси

Населено място:

Гр. Велико Търново

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

27.09.2022

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК