Специалист обслужване на клиенти с английски/арабски/испански език

Чрез изграждането на здрави и дълготрайни връзки с нашите клиенти и кандидати ние създаваме сила и условия, които движат бизнеса напред, ускоряват личния успех и създават по-устойчиви резултати.

Нашият клиент е водеща инвестиционен посредник, който търси активно кандидати, владеещи английски език или арабски или испански.

Отговорности:

- Провеждане на изходящи телефонни разговори с потенциални клиенти по предварително зададена база данни;
- Консултиране на клиентите относно продукти и условия;
- Въвеждане и актуализиране на информацията за клиентите в базата данни.

Изисквания:

- Добри комуникационни и презентационни умения
- Отлично владеене на английск или арабски или испански език- B2-C1
- Висока инциативност, отговорност и организираност
- Умения за водене на преговори с клиенти
- Работа в екип

Фирмата предлага:

- Работа от офис с комуникативна локация
- 5 дневна работна седмица
- Интензивен обучителен процес
- Трудов договор
- Конкурентно възнаграждение и бонусна схема на база постигнатите резултати
- Работа в млад екип и динамична работна среда
- Отлична възможност за стартиране на кариерно развитие

При проявен интерес, моля изпратете актуална автобиография на Английски език!

Всички кандидатури ще бъдат третирани строго поверително.
Ще се свържем само с избраните кандидати.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Испански език, Арабски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1600 до 3000 лева на месец

Категория:

Финанси
Инвестиционни посредници

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofia, Bulgaria

Дата:

05.11.2022

Организация:

HR Consult