Бизнес консултант Малък бизнес- Монтана

Описание

Основни задължения:
Активно търсене и привличане на нови бизнес клиенти.
Обслужване на клиентите от индивидуалния ви клиентски портфейл, като осъществявате регулярни контакти с цел тяхното задържане, консултиране и търсене на решения на казуси.
Разработване на план за развитие на взаимоотношенията с бизнес клиентите като предлагане на банкови продукти и услуги, съобразени с техните нужди.
Подготвяне на оферти за настоящи и потенциални клиенти.
Изготвяне на предложения за повишаване качеството на обслужване на клиентите, даване на информация за възникващи проблеми при обслужването.
Анализиране на финансовите отчети на бизнес клиенти и структуриране на кредитните сделки в съответствие с кредитната политика на банката.
Координиране и следене за правилното изпълнение на всички сделки, извършени с бизнес клиентите в индивидуалния ви клиентски портфейл.
Спазване на вътрешнобанковите регулации, процедури и правила на Банката и нормативните изисквания.

Изисквания за заемане на длъжността:
Образователно-квалификационна степен – минимум „бакалавър”;
Минимум 2 години трудов опит в областта на продажбите на бизнес или частни клиенти;
Трудов стаж в областта на банковото дело и финансите ще се счита за предимство
Познания по финансов анализ и/или изготвяне на кредитни предложения;
Добри комуникативни умения и умение за водене на преговори.
Аналитично и задълбочено мислене.
Да се припознава, разбира и прилага ценностите на Банка ДСК – Екипен дух, Фокус върху клиента, Отговорност и Ангажираност.

Ние предлагаме:
Работа във водеща финансова институция с изградени традиции и име на пазара;
Позитивна и динамична среда, ориентирана към резултатите и клиентската удовлетвореност;
Атрактивна и гъвкава схема на заплащане в зависимост от постигнатите резултати
Възможност за професионално развитие.

Необходими документи за кандидатстване:
Професионална автобиография /CV/ с актуална снимка
Мотивационно писмо

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. Монтана

Адрес:

ул. “Московска” 19, Централно управление

Дата:

02.02.2023

Организация:

Банка ДСК АД