Eксперт Изходящи валутни преводи към Дирекция „Международни разплащания“ - по заместване

Описание

Основни задължения:
Обработка на изходящи презгранични преводи, наредени през електронните канали на Банката и преводи от поделения.
Обработка на поименни чекове за инкасиране.
Работа с Dimension, справки свързани с преводи и разноски по преводи.
Консултиране на поделения на Банката по въпроси, касаещи изходящи валутни преводи и чекове
Контакт с клиенти за уточняване на банкови детайли по конкретен превод.
Изготвяне на отчети и справки, свързани с дейността екипа.

Изисквания за заемане на длъжността:
Образование – висше. Икономическо образовение е предимство.
Образователно-квалификационна степен Магистър.
Професионален опит: Минимум 2 години трудов стаж в областта на международните разплаащания в банкова институция e предимство. Теоретични и практически познания на Наредбите на БНБ, Валутен закон, Регламент 847 на ЕС, както и на основни нормативни актове като ЗМИП, GDPR.
Добро владеене на английски език – писмено и говоримо.
Много добра компютърна грамотност, познания за работа в SWIFT.
Много добри комуникативни способности, умения за работа в екип, инициативност и отговорност.

Ние предлагаме:
Работа във водеща финансова институция с изградени традиции и име на пазара;
Позитивна и динамична среда, ориентирана към резултатите и клиентската удовлетвореност;
Атрактивна и гъвкава схема на заплащане в зависимост от постигнатите резултати;
Ваучери за храна в размер на 200 лв. на месец; изгодни условия за жилищно и ипотечно кредитиране; Мултиспорт карта на преференциални цени; Wellness програма за служители на Банка ДСК;
20+2 дни платен годишен отпуск.

Необходими документи за кандидатстване:
Подробна автобиография (CV) на български и английски език с актуална снимка

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

ул. “Московска” 19, Централно управление

Дата:

10.11.2022

Организация:

Банка ДСК АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Банка ДСК АД може да получите ТУК