Оперативен счетоводител

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият клиент е бързо развиваща се, независима и уважавана компания от счетоводители, данъчни и бизнес консултанти, за него търсим да назначим служител на позиция:

Отговорности:
Изготвяне и осчетоводяване на първични и вторични счетоводни документи;
Подготовка на данни, необходими за различни вътрешни, междинни и годишни отчети;
Текущо следене на движенията по счетоводните сметки - актуализира разчети с контрагенти;
Работи със счетоводна програма - отразява плащания, изготвя справки и пр.

Компанията предлага:
Трудов договор - пълно осигуряване;
Отлично стартово възнаграждение с възможност за развитие;
Работа на стандартно работно време - понеделник/петък (09:00-18:00 ч.);
Отлична работна среда и локация в центъра на гр. София (близо до метростанция);
Служебен лаптоп и смартфон;
Дългосрочни трудови взаимоотношения и сигурност на работното място.

Изисквания:
Предходен опит на сходна позиция;
Висше образование в сферата на счетоводството или финансите;
Познаване на счетоводното законодателство в страната;
Добра компютърна грамотност;
Владеене на английски език на работно ниво ще се счита за предимство.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Счетоводство и Одит
Финанси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

23.11.2022

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК