Финансов Мениджър

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.
В момента за наш клиент, утвърдена фармацевтична компания с предмет на дейност търговия на едро с медицински консумативи и изделия, търсим мотивиран кандидат, който да ръководи екип от професионалисти на позиция:

Отговорности:
• Управлява дейността на финансово-счетоводния отдел и паричните потоци на компанията;
• Планира, контролира и координира финансовите операции на компанията;
• Комуникира с финансови и държавни институции;
• Определя и управлява бюджети, контролира разходите и осигурява ефективно използване на ресурсите;
• Изготвя консолидирани финансови отчети;
• Планира развитието на риска в съответните финансови звена и участва в планиране и изготвяне на мерки за неговото ефективно управление и предотвратяване;
• Ръководи, организира и осъществява предварителен, текущ и последващ вътрешен финансов контрол по спазването на вътрешно фирмените правила;
• Установява и управлява оперативни и административни процедури.

Изисквания:
• Висше образование - Счетоводство,Финанси, Икономика;
• Опит на позиция Финансов Мениджър или Финансов контролер – минимум 3 години;
• Отлично познаване на нормативните актове, свързани със счетоводната отчетност, вътрешния финансов контрол, данъчното и осигурително законодателство и тяхното прилагане;
• Отлична компютърна грамотност; владеене на MS Office и работа със счетоводен софтуер (Navision);
• Опит и способност за ефективно ръководене на екип;
• Отлични аналитични умения и внимание към детайла;
• Отговорно отношение и висока професионална етика.

Компанията предлага:
• Възможност да станете част от утвърдена фармацевтична компания на Българския пазар;
• Професионална и стимулираща работна среда;
• Екип от лоялни, мотивирани и отдадени професионалисти;
• Дългосрочност и коректност в отношенията;
• Конкурентно възнаграждение и социален пакет.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Финанси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

24.11.2022

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК