ДСК Ново начало - позиция "Специалист банкови операции"- Плевен

Описание

Търсите ново предизвикателство?
Искате да опитате нещо различно, развиващо и динамично?
Търсите стабилен работодател и възможност за кариерна мобилност?

Значи сте на точното място!

Ние от Банка ДСК имаме предложение за вас – специализирана програма за въвеждане на служители във финансовата сфера „ДСК Ново начало“.

Основни задължения:
Консултиране на клиентите при извършване на платежни операции в лева и валута.
Регистриране и осчетоводяване на операции в лева и валута и завеждането им в счетоводната система.
Извършване на справки по искане на клиенти, откриване/закриване на клиентски сметки.
Извършване на сделки, свързани с покупко-продажба на валута. Работа с касова наличност в лева и валута. Разпознаване и недопускане на фалшиви банкноти.

Какво Ви дава „ДСК Ново начало“?

Нова възможност, която да грабнете и да се потопите в работата на голяма международна компания.

Структурирани възможности за мобилност в компанията според Вашите интереси и възможности в банката.

Как ще се случи това?

Стартирате на позиция „Специалист банкови операции“ във Финансов център Плевен

Изисквания за заемане на длъжността:
Вие сте студент, изучаващ различна от традиционните финансови специалности;
Завършили сте средно образование, имате работна практика в сферата на продажбите, но не сте си представяли, че е възможно да кандидатствате в банка;
Не сте работили до момента, но харесвате динамичната работа, общуването с хора и сте отговорен човек;
Работили сте в друга сфера, но искате да опитате нещо съвсем различно и да научите много нови неща, свързани с управлението на финансите;
Завръщате се от майчинство, търсите стабилен работодател;
Не сте студент, имате 20+ години работен опит в различни сфери, но желаете да продължите в различна посока, да придобиете допълнителна квалификация и да научите много нови неща;
Нямате специализирано образование в сферата на финансите и никога не сте си представяли, че можете да кандидатствате на работа в банка.

Ние предлагаме:
Динамичен старт – придобивате основни знания за банковата дейност, без да е необходимо специализирано финансово образование или предишен опит във финансова институция;
Интензивно вътрешно обучение – специално адаптирана обучителна и менторска програма за участниците в „ДСК Ново начало“;
Мотивиращо възнаграждение във връзка с представянето;
Възможност за допълнителни развиващи обучения и семинари за усъвършенстване на уменията в сферата на продажби, подобряване на уменията за ефективна комуникация и презентиране.
Необходими документи за кандидатстване:
Ако профилът Ви съвпада с някой от изброените по-горе, нашият отговор е “ДА”!

Кандидатствайте като изпратите автобиография на български език, актуална снимка и мотивационно писмо в срок до 05.01.2023 г.

Ще се свържем с кандидатите, успешно преминали първоначалния подбор.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. Плевен

Адрес:

ул. “Московска” 19, Централно управление

Дата:

03.04.2023

Организация:

Банка ДСК АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Банка ДСК АД може да получите ТУК