Експерт в Отдел Входящи валутни преводи- София

Описание

Основни задължения:
Цялостно обработване на входящи валутни преводи, съгласно действащите законови уредби и вътрешнобанковите нормативни документи- проверка на реквизити и покрития на преводи, проверка за съответствие на данни;
Резолиране на операции за осчетоводяване, осчетоводяване на валутни преводи и разноски по тях;
Водене на кореспонденция с клиенти и с колеги от други звена в банката;
Изготвяне на отговори във връзка с получени запитвания от банки и финансови институции.
Изготвяне на справки и отчети, работа с база данни

Изисквания за заемане на длъжността:
Образование- висше икономическо;
Професионален опит- поне три години професионален стаж в банковата сфера, като кандидатите с опит в международни разплащания ще бъдат с предимство;
Компютърна грамотност- MS Office;
Владеене на английски език;
Отлични комуникативни и организационни способности, прецизност и внимание към детайла, умения за разрешаване на казуси.

Ние предлагаме:
Работа във водеща финансова институция с изградени традиции и име на пазара
Позитивна и динамична среда, ориентирана към резултатите и клиентската удовлетвореност
Ваучери за храна в размер на 200лв. на месец; изгодни условия за жилищно и ипотечно кредитиране;
Мултиспорт карта на преференциални цени; Wellness програма за служители на Банка ДСК
20+2 дни платен годишен отпуск

Необходими документи за кандидатстване:
Подробна автобиография с актуална снимка

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. “Московска” 19, Централно управление

Дата:

02.02.2023

Организация:

Банка ДСК АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Банка ДСК АД може да получите ТУК