Техник в Производство

Описание

Основни отговорности:

Анализиране и интерпретиране на резултатите от тестването, както и докладване на потенциални отклонения
Осигуряване на техническа поддръжка и ремонт на машини за тестване на интегрални схеми
Следене на техническото състояние на машините
Регистриране и отчитане на проблеми и отклонения в системата
Смяна на части и настройка на възложеното оборудване
Съдействие на екипа оператори с дейности при необходимост
Вашият профил:

Готовност за работа по график на смени, включително и нощни

Образование с технически фокус (механика, електротехника, пневматика, автоматика, електроника или друго релевантно)
Предишен професионален опит в областта на поддръжката на механично и пневматично оборудване ще се счита за предимство
Желание за работа в екип във високотехнологична работна среда
Добри познания по английски език
Добра компютърна грамотност

Придобивки за позицията:

Ваучери за храна в размер на 200 лв.
Транспорт от врата до врата
Допълнително доплащане за работа на смени :
15% за Iва и II ра смяна
25 % за нощна смяна
МЕЛЕКСИС ПРИДОБИВКИ
Корпоративни
придобивки
Допълнителна здравна и стоматологична застраховка
Допълнителна здравна застраховка за деца
Студентски отпуск
Допълнителни дни отпуск
Разнообразни отстъпки в партньорската ни мрежа
Безплатни топли напитки в офиса
Ваучери за храна
Безплатен паркинг
Организиран служебен транспорт
Столова на територията на сградата
Кариерно
развитие
Курсове по английски език
Професионално развитие в глобална високотехнологична компания
Възможност за индивидуално планиране на кариерното развитие
Технически обучения и обучения за меки умения
Възможност за работа с най-добрите инженери в сферата
Работа по значими международни проекти
Баланс работа-
личен живот
Клубове по интереси
Високотехнологична и иновативна сграда
Инициативи, насочени към изграждане на корпоративна социална отговорност
Консултация с психолог
Програма „ Препоръчай служител“
Разнообразна работна среда
Екипни и семейни събития
Мултиспорт карта (По избор и на преференциална цена)

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Цариградско шосе 115 Г, бл. Сграда Мегапарк, ет. 10, София 1784

Дата:

15.08.2023

Организация:

ЕКСПИРИЪН БЪЛГАРИЯ ЕАД

Повече информация за ЕКСПИРИЪН БЪЛГАРИЯ ЕАД може да получите ТУК