Главен счетоводител в отделение „Финанси”

Описание

Описание и изисквания:

Води отчета на финансовите и материални ресурси на формированието. Отговаря за изплащането на месечните възнаграждения и други плащания на формированието.

Отговорности:

Участва в планирането на финансовите и материални ресурси.
Допълнителни данни и изисквания:

-Да има придобит магистър – „Социални, стопански и правни науки”, професионално направление „Икономика”, „Счетоводство”, „Счетоводство и финанси”, „Счетоводство и контрол” или “Счетоводство и одит”;

-Изискване за достъп до класифицирана информация до ниво "Поверително".

-Трудов договор със срок на изпитване до 6 (шест) месеца;
Допълнителни плащания и/ или социални придобивки:
32 % за работа в МО, 1 % за трудов стаж и професионален опит, 200 лв. месечно порцион за храна, 350 лв. годишно за облекло, 80 лв. годишно пътни пари за отпуск, служебен транспорт до гр. София, гр. Елин Пелин и гр. Ботевград.
Възможност за ползване на почивните бази на министерство на отбрана.
Платен годишен отпуск от 32 до 40 работни дни.

Работно време: Пълно, при условията на ненормиран работен ден - 8 часа

Телефон за контакт:
02 92 29810 - Николай Войков;
02 92 29812 - Красен Кирилов;

Изисквания към кандидата

Образование:
Магистър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Трудово възнаграждение:

От 1050 до 1226 лева на месец

Категория:

Счетоводство и Одит
Финанси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Горна Малина

Дата:

03.02.2023

Организация:

Военно формирование 28860 - Горна Малина

Повече информация за Военно формирование 28860 - Горна Малина може да получите ТУК