Кредитен консултант

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

От името на наш клиент, фирма за кредитно посредничество, търсим мотивиран и амбициозен кандидат, който ще бъде част от утвърден екип професионалисти и ще заеме позиция:

Основни задължения:

• Да привлича и задържа кредитни консултанти, за да създаде екип;
• Обслужва и консултира индивидуални и корпоративни клиенти;
• Привлича и развива клиентската база;
• Изготвя справки и отчети;
• Проследява новостите за продуктови изменения;
• Изпълнява поставените търговски цели и бюджет;

Изисквания за длъжността:

• Опит във финансова/кредитна институция или регистриран кредитен посредник;
• Опит в структуриране на кредитни сделки на физически и юридически лица;
• Познания в областта на приложимото законодателство;
• Умения за анализ на специализирана информация;
• Комуникативни умения за работа с клиенти;
• Инициативност и активност;
• Комуникативност и гъвкавост в отношенията с хората от екипа;
• Точност и прецизност към детайла;
• Компютърна грамотност – работа с MS Office с акцент върху ползване на MS Excel

Компанията предлага:

• Дългосрочно споразумение за взаимно доверие;
• „Прозрачна” и привлекателна работна среда, допринасяйки за компетентността и професионалното развитие на всеки служител на компанията.
• Условия за персонално развитие и реализация на всеки член на екипа. Утвърденият кандидат ще придобие знания и умения, които ще му помогнат в кариерното израстване.

Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814/08.12.2014

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1800 до 2500 лева на месец

Категория:

Застрахователна дейност
Инвестиционни посредници
Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. Шумен

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

11.05.2023

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК