Оперативен счетоводител с Английски език

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

За наш клиент, водеща международна компания в сферата на енергетиката, търсим амбициозен и ентусиазиран човек, който да се присъедини на позиция:

Основни отговорности:

- Предишен опит в областта на ДДС и корпоративни данни, както в страната, така и в чужбина;
- Преглед и анализ на декларациите по ДДС за осигуряване на точност и съответствие;
- Подкрепа и изготвяне на вътрешна декларация;
- Съдействие при подготовката, подаването и плащанията на декларациите за данък при източника;
- Подготовка на необходими документи за данъчни плащания и декларации.

Компанията предлага:

- Развитие в мултинационална компания, работеща в няколко страни от ЕС;
- Възможност за придобиване на знания в силно развиващ се сектор в областта на зелената енергия и екологичните решения;
- Отлични условия на работа, включително възможност за хоум офис;
- Допълнително здравно осигуряване;
- Работно време- 08;30-17;30;
- Сума за кариерно развитие;
- Възстановяване на разходи за обучение на дете;
- Възстановяване на разходи за спорт.

Основни изисквания:

- 2 години опит във Финансово-счетоводен отдел на международна компания;
- Опит в международни проекти ще се счита за предимство;
- Отлично ниво на английски език - писмено и говоримо;
- Образование: бакалавър по финанси или счетоводство;
- Опит в работа със счетоводен софтуер MS Dynamics ще се счита за предимство;
- Владеене на MS Word и Excel;
- Опит в осчетоводяването и работа с ДДС дневници.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

17.05.2023

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК