СЧЕТОВОДИТЕЛ

За наш клиент, водеща производствена компания, търсим да назначим опитен професионалист на позиция Счетоводител.

Основни отговорности:

- Участие при изготвяне на финансово-счетоводните отчети за приходите и разходите и съставяне на баланса на месечна база;
- Комуникация с НАП, НОИ, НСИ и други институции;
- Изготвяне на статистически справки и други сведения за отчетната година, за нуждите на НСИ;
- Участие в оперативното управление и подготовка на производството, осчетоводяване и разплащане с контрагенти;
- Подпомагане ръководството на предприятието по въпроси, касаещи финансово-счетоводната и икономическа дейност;

Необходимо е:

- Висше икономическо образование, професионален опит минимум 3 години;
- Компютърна грамотност, работа с Microsoft Office, SAP;
- Умения за работа в екип, висока отговорност и съобразителност;

Компанията предлага:

- Мотивиращо възнаграждение;
- Ваучери за храна;
- Работа в модерна обстановка с приятен екип;

Ако се интересувате от тази позиция, моля изпратете Ваша актуална автобиография /CV/. Ще се свържем само с предварително одобрените кандидати.

Хорайзънс България, притежава Лиценз за посредническа дейност №2118, валиден от 27.09.2016 г.

Horizons е консултантска фирма с 20-годишен опит на пазара в България, специализирана в подбор на персонал на управленско и експертно ниво. Компанията комбинира ефективността на класическия подход с най-добрите практики на директния контакт и управлението на проекти в областта на човешките ресурси. Ние предлагаме многообразие от възможности за кариерно развитие в контекста на различни проекти, компании и функции.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Профил:
икономически

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Счетоводство и Одит
Финанси

Населено място:

Гр. Стара Загора

Адрес:

гр. София, бул. Христо Смирненски 7, п.к. 1164

Дата:

15.06.2023

Организация:

Horizons Bulgaria
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Horizons Bulgaria може да получите ТУК