Експерт Управление на касовата наличност- Варна

Описание

Основни задължения:
Следене за качеството и реалното изпълнение на услугите, свързани с транспортиране и охрана на парични средства и други ценности на банката
Изготвяне на ежедневни отчети за изпълнение на касовите лимити, изчислени към размера на касовите наличности на поделенията на Банка ДСК АД преди и след приключване на работния ден
Контролиране на спазването на определените касови лимити от страна на поделенията на Банката на ежедневна база
Технически контрол на договори за инкасо услуги на бизнес клиенти
Работа с касово приложение на банката. Въвеждане на вътрешнобанкови и клиентски сметки. Поддържане на регистри
Извършване на оперативни действия, свързани с осчетоводяване, разшифроване на разчетни сметки на клиенти с инкасо договори
Участие в извършване на касови проверки

Изисквания за заемане на длъжността:
Образование – висше. Икономическо образование е предимство
Опит при работа с големи касови наличности и счетоводни операции
Опит в банковата сфера се счита за предимство
Отлична компютърна грамотност
Добро владеене на английски език – писмено и говоримо
Много добри комуникативни способности, умения за работа в екип, инициативност и отговорност

Ние предлагаме:
Работа във водеща финансова институция с изградени традиции и име на пазара
Позитивна и динамична среда, ориентирана към резултатите и клиентската удовлетвореност
Ваучери за храна в размер на 200лв. на месец;
Изгодни условия за жилищно и ипотечно кредитиране;
Мултиспорт карта на преференциални цени;
Wellness програма за служители на Банка ДСК
20+3 дни платен годишен отпуск
Бонусна система в зависимост от постигнатите резултати

Необходими документи за кандидатстване:
Автобиография

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. “Московска” 19, Централно управление

Дата:

06.12.2023