Главен юрисконсулт в отдел „Съдебни вземания клонова мрежа“- София

Описание

Основни задължения:
Правно обезпечаване на дейността на Банката в съответния регион във връзка със събиране на вземания по проблемни кредити на физически лица по съдебен ред.
Процесуално представителство на банката пред съдилища на всички съдебни инстанции, вкл. чрез явяване в открити съдебни заседания.
Осъществяване на действия, свързани с принудително изпълнение спрямо длъжници – физически лица по проблемни експозиции, в това число образуване и водене на изпълнителни дела.
Изготвяне на правни становища по преструктуриране и предоговаряне на проблемни експозиции на физически лица, включително участие в изготвянето или съгласуването на необходимите предложения, споразумения и други документи в тази връзка.

Изисквания за заемане на длъжността:
Висше образование
Професионален опит (минимум 2 години) в областта на застраховане, финанси или банковото дело
Ползване на MS Office
Предимство е ако използваш английски език
Желание и мотивация за постигане на резултати

Ние предлагаме:
Позитивна и динамична среда и многобройни възможности за кариерно развитие
Ваучери за храна в размер на 200 лв. на месец
Допълнително здравно осигуряване
Изгодни условия за жилищно и ипотечно кредитиране
Мулти спорт карта на преференциални цени
23 дни платен годишен отпуск

Необходими документи за кандидатстване:
Актуална автобиография

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Застрахователна дейност

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. “Московска” 19, Централно управление

Дата:

25.04.2024

Организация:

Банка ДСК АД