Оперативен счетоводител

Описание

Счетоводна къща търси да назначи оперативен счетоводител

Вашите задължения:
- Извършва и отговаря за правилното водене на счетоводната дейност на фирмите;
- Осчетоводяване на първични и вторични документи;
- Изготвяне на справки – декларации по ЗДДС и Интрастат декларации;
- Текущ контрол на разчетите с контрагенти и плащания;
- Участие при изготвянето на годишни и месечни финансови отчети, както и различни справки и отчети за нуждите на Дружеството;
- Подготвя документация, свързана с банки, одитори, държавни институции и др.

Нашите изисквания:
- Възможност за работа в напрегната и динамична обстановка
- Позитивно и приятелско отношение към екипа и клиентите
- Компютърна грамотност
- Професионален опит минимум 5 години

Предимство е знания и опит в ТРЗ

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр.

Адрес:

софия, София 1756, софия

Дата:

06.11.2023

Организация:

БАЛАНС ДЮ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за БАЛАНС ДЮ ЕООД може да получите ТУК