Банкер клиенти Премиум плюс - по заместване - Бургас

Описание

Основни задължения:
Активно предлагане на банкови продукти и услуги, осъществяване на директен контакт със съществуващи и потенциални първокласни клиенти;
Осъществяване на продажби на кредитни продукти и пакетни програми, специално разработени за първокласни клиенти;
Извършване на кръстосани продажби на банкови и небанкови продукти и услуги;
Индивидуално консултиране по инвестиционни въпроси, на база задълбочен анализ на нуждите на всеки отделен клиент и неговия рисков профил;
Управляване на портфейл от клиенти.

Изисквания за заемане на длъжността:
Образование – висше, образователно-квалификационна степен бакалавър;
Професионален опит: минимум 1 (една) година трудов стаж в областта на банковото дело и финансите;
Опит в областта на продажбите, финансовите анализи и планирането;
Много добра компютърна грамотност – MS Office (Word, Excel, Outlook);
Английски език на работно ниво

Ние предлагаме:
Позитивна и динамична среда, ориентирана към резултатите и клиентската удовлетвореност
Ваучери за храна в размер на 200 лв. на месец
Допълнително здравно осигуряване
Изгодни условия за жилищно и ипотечно кредитиране
MultiSport карта на преференциални цени

Необходими документи за кандидатстване:
Подробна автобиография /CV/ на български език

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

ул. “Московска” 19, Централно управление

Дата:

01.02.2024

Организация:

Банка ДСК АД