Оперативен счетоводител

Белл Кариер ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 3287/08.02.2022, безсрочен. Ние сме бързоразвиваща се консултантска компания в сферата на човешките ресурси в гр. Варна. Нашите партньори са локализирани в България, Германия и Скандинавия.

За наш партньор – водеща компания с над 20 години опит в сферата на финансови, счетоводни и данъчни консултации и услуги, търсим да назначим ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ за град Варна.

Искате ли да бъдете част от амбициозен екип от професионалисти?
Стремите ли се към саморазвитие?
Готови сте да се учите и да станете най-добрите?

Ако отговорът на тези въпроси е ДА, то тази позиция е точно за Вас!

ИНФОРМАЦИЯ ЗА КОМПАНИЯТА:

Мисия и ценности: спазване на високи стандарти при извършване на професионални счетоводни услуги и комплексни решения при стопанското управление на фирмите.

Работна обстановка: компанията има два офиса във Варна и София. Сградата във Варна се отличава с централна комуникативна локация, с просторни и светли помещения, изпълнени с цветя и картини, които вдъхновяват.

Хората: компанията вярва, че служителите са най-големия актив и инвестира постоянно в знанието и професионалното им израстване.

ОТГОВОРНОСТИ:

• Обработка на счетоводни документи, както и тяхното подреждане и съхранение;
• Изготвяне и предоставяне на справки, декларации, уведомения свързани с отчетността на фирмите;
• Изготвяне на документи за данъчни проверки и ревизии;
• Участие в годишно счетоводно и данъчно приключване;
• Грижа за поддържането на високите стандарти на работа с класифицирана информация.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:
Финанси/ Счетоводство и контрол

Специални умения:
ИЗИСКВАНИЯ: • Висше образование специалност „Финанси“, „Счетоводство и контрол“ или друга подходяща специалност; • Професионален опит на подобна позиция – минимум 2 години; • Умения за работа с MS Office; • Владеене на английски и немски език – голямо предимство; • Аналитично мислене и способност за вземане на самостоятелни решения; • Умения за работа в динамична среда; • Високо ниво на организираност и своевременно изпълнение на поставените задачи; • Желание за постигане на високи професионални резултати. КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА: • Конкурентно заплащане и бонуси за постигнатите резултати; • Работа в екип от професионалисти, които са готови да споделят опита си с Вас; • Работа на пълен работен ден с трудов договор; • Възможност за участие във фирмени обучения, семинари и тиймбилдинги; • Работа в приятелска обстановка със сплотен и подкрепящ екип.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

01.02.2024

Организация:

Bell Career

Детайли за организацията:

Повече информация за Bell Career може да получите ТУК