Специалист контролинг

ТИМБАРК БЪЛГАРИЯ обявява за с.Казачево, град Ловеч свободна позиция :

ИКОНОМИСТ

Дивизия: „Финанси и счетоводство“
Отдел: „Контролинг“

Основни задължения и отговорности:
• Изготвя годишни финансови планове, бюджети и прогнози по кампании, продукти, дейности
• Извършва актуализиране на финансовите планове, бюджети и прогнози
• Подготвя анализи на несъответствията между плана и реалната ситуация
• Изготвя отчети, анализи и доклади /Ad Hoc reports/, свързани с дейността и такива, необходими за целите на управлението и ръководството
• Изготвя анализи на ключовите бизнес показатели, на база реални, прогнозни и бюджетни данни
• Изготвя калкулации и презентации

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:
Финанси,счетоводство,финансов анализ

Специални умения:
• Отлично познаване и боравене с MS Office /високо ниво на владеене на Excel/ • Добро владеене на английски език • Умения за работа с Access ще се счита за предимство • Умение за работа в екип, умение за правилно планиране на времето,комуникативност • Работна етика, внимание към детайла, логично и аналитично мислене

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 2000 лева на месец

Категория:

Финанси

Населено място:

Гр. Ловеч

Адрес:

България, с. Казачево, обл. Ловеч

Дата:

13.02.2024

Организация:

Тимбарк България ЕООД

Повече информация за Тимбарк България ЕООД може да получите ТУК