Регионален координатор Продажби на АТМ и Касова услуги – гр. Добрич

Описание

Основни задължения:
Отговаря за продажбите на услугите – теглене и вноски чрез Банкомати в регион Северна България (Варна, Добрич, Шумен, Силистра, Разград, Русе, Търговище, Велико Търново и Габрово).
Активно привлича нови партньори чрез сключване на договори за наем – монтаж на Банкомат, както и поддържа отношенията с настоящите.
Организира периодични срещи със служители на Клонова мрежа, пряко ангажирани с касови услуги.
Координира действия на доставчици и партньори във връзка с поддръжка и създаване на нови локации на Банкомати.
Подготвя и провежда посещения и презентации на място и в банката

Изисквания за заемане на длъжността:
Образование - висше икономическо или техническо
Професионален опит – трудов стаж – минимум 3 (три) години в сферата на ритейл продажби, дистрибуция на стоки
Много добра компютърна грамотност – работа с приложения на Microsoft Office
Практически и теоретични познания в областта на банковото дело
Ползване на английски или друг западен език писмено и говоримо ще се счита за предимство
Свидетелство за правоуправление на МПС кат. B
Търговски нюх и умения

Ние предлагаме:
Отлични възможности за професионално и кариерно развитие в една от водещите банки в България;
Ваучери за храна на стойност 200 лв на месец;
25 дни платен годишен отпуск;
Допълнително здравно осигуряване;
Ползване на преференциални условия за жилищни и ипотечни кредити;
Бонусна система в зависимост от постигнатите резултати;
Преференциални условия за Мултиспорт / КуулФит карта;
Отстъпки в редица големи компании;
Вътрешни обучения и академии;
Бонус „Препоръчай приятел“.

Необходими документи за кандидатстване:
Актуална автобиография

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. Добрич

Адрес:

ул. “Московска” 19, Централно управление

Дата:

28.03.2024

Организация:

Банка ДСК АД