Младши експерт Финанси

Фирма Алфа Консулт България търси кандидати за свой клиент за позиция Младши експерт Финанси.

Фирмата осигурява:
• дългосрочна, целогодишна работа с въвеждащо обучение;
• бонуси, социални придобивки и др;
• възможност за развитие в компания с добър имидж;
• възнаграждение търпящо положителна промяна в най-кратки срокове.

Задължения:
• обобщаване на данни за издаване на месечни фактури и описи към тях;
• съдействие на колеги и партньори;
• създаване, коригиране и боравене свободно с тарифите и условията на фирмата;
• активиране своевременно на клиентски договорености;
• съдействие в процеса на събираемост на вземания;
• затвърждаване на новите знания и умения чрез изпълнение на задачите, поставени от ръководител.

Изисквания:
• висше образование, предимство е специалост Финанси;
• отлично владеене на български език - писмено и говоримо;
• да работи свободно с MS Word и Excel;
• отлична компютърна грамотност.

Телефон за допълнителна информация: 089 3022 811

Алфа Консулт България ООД - № 2579 от 20.07.2018

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1950 до 2600 лева на месец

Категория:

Финанси

Населено място:

Гр. Русе

Адрес:

ул.Кирил Старцев 1

Дата:

05.08.2024

Организация:

Алфа Консулт България

Повече информация за Алфа Консулт България може да получите ТУК