Експерт в Отдел "Бек офис финансови инструменти", София

Описание

Основни задължения:
Работа с банкови системи за регистриране и предаване за изпълнение на клиентски нареждания за покупка / обратно изкупуване на дялове на български и чуждестранни договорни фондове, дистрибутирани от Банка ДСК АД;
Осигуряване на своевременна и коректна обработка на транзакциите за покупка и обратно изкупуване на дялове през каналите за дистрибуция – клонова мрежа и електронно банкиране;
Комуникация с чуждестранни депозитари и Централен Депозитар АД във връзка с обработката и сетълмента на дялове на инвестиционни фондове;
Съставяне на отчетност, свързана с дейността на отдела и съобразно регулаторните изисквания;
Комуникация с външни и вътрешни звена в Банката.

Изисквания за заемане на длъжността:
Проявяваш отговорност и задълбоченост при изпълнение на задачите;
Харесва ти да работиш в екип и цениш добрата работна атмосфера;
Харесваш разнообразието в работата и обичаш да научаваш нови неща;
Си динамична натура и харесваш предизвикателствата.

Ние предлагаме:
Отлични възможности за професионално и кариерно развитие в една от водещите банки в България;
Ваучери за храна на стойност 200 лв на месец;
20+5 дни платен годишен отпуск;
Допълнително здравно осигуряване;
Ползване на преференциални условия за жилищни и ипотечни кредити.
Бонусна система в зависимост от постигнатите резултати;
Преференциални условия за Мултиспорт / КуулФит карта;
Отстъпки в редица големи компании;
Вътрешни обучения и академии;
Бонус „Препоръчай приятел“.

Необходими документи за кандидатстване:
CV

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. “Московска” 19, Централно управление

Дата:

15.08.2024

Организация:

Банка ДСК АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Банка ДСК АД може да получите ТУК