СПЕЦИАЛИСТ БЕЗОПАСНИ И ЗДРАВОСЛОВНИ УСЛОВИЯ НА ТРУ

Агенция "Експерт" търси за свой клиент- СПЕЦИАЛИСТ БЕЗОПАСНИ И ЗДРАВОСЛОВНИ УСЛОВИЯ НА ТРУД

ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

-Разработва и актуализира Правилника за вътрешния трудов ред по отношение задълженията на длъжностните лица, работниците и служителите за осигуряване безопасни условия на труд;
-Организира и провежда срещи, осигурява обмен на информация, необходима за изпълнение на задълженията по безопасност на труда в процеса на работа;
-Участва в разследването на причините за трудовия травматизъм, предлага и прилага мерки за подобряване;
-Участва в реализирането на програми за квалификация, преквалификация и инструктажи на работници и служители;
-Участва в изготвянето на инструкции и фирмени нормативни актове;
-Организира поддържането и правилното оформяне на изискващата се от нормативните актове документация;
-Консултира длъжностни лица,работници и служители по прилагането на правилата за безопасни и здравословни условия на труд
-Организира, провежда и контролира извършването на начални инструктажи;
-Осъществява взаимодействие с Пожарна безопасност, ОИТ и други;
-Предлага и прилага мерки за въздействие при нарушения на норми и изисквания и при неизпълнения на определени задължения. Спира от изпълнения дейности и отстранява от работа работници и служители, които не са запознати с правилата за осигуряване на безопасност или не притежават необходимата правоспособност;

ИЗИСКВАНИЯ:

-Висше техническо или икономическо образование;
-АНГЛИЙСКИ ЕЗИК - много добро / отлично ниво - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО;
-Професионален опит на подобна позиция;
-Валиден сертификат за Координатор по БЗР или Длъжностно лице по БЗР;
-Отлично познаване на нормативната уредба в областта на здравословните и безопасни условия на труд и опазване на околната среда;
-Опит със системи за управление на качеството, здравословни и безопасни условия на труд и опазване на околна среда;
-Компютърна грамотност;
-Комуникативност, лоялност, прецизност,умения за работа в екип;

Ако това предложение представлява интерес за Вас моля изпращайте Автобиография на следния e-mail адрес
Агенция за подбор на персонал "Експерт" с Лиценз № 1569 валиден от 28.03.2013 до 28.03.2018 г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Производство
Строителство, Архитектура
Енергетика

Населено място:

Гр. гр.Стара Загора

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

25.03.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК