Регионален търговски представител на дистрибуторск

Нашият клиент е водеща международна компания за производство на хидроизолации. Във връзка с разрастване на своя екип, компанията търси Регионален търговски представител на дистрибуторска мрежа, базиран в гр. София.

Изисквания:
Средно/Висше образование /предимство е техническо образование/
Професионален опит на подобна позиция в бранш “строителни материали” - минимум 2-3 г.
Много добра компютърна грамотност /Word, Excel/
Ползване на английски език – работно ниво
Възможност за интензивни командировки в своя регион /Западна България/

Отговорности:
Развива и доизгражда дистрибуторска търговска мрежа от складове и търговци ан едро на строителни материали.
Развива продажбите на продуктите и системите на компанията, изпълнява търговските планове.
Взаимодейства ефективно с мениджърския състав на компанията.
Изготвя периодични отчети за продажбите.

Условия:
Възможност за професионална изява и развитие в компания с утвърдено име в пазарния сегмент, политики и правила на работа.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография. Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита, съгласно изискванията на ЗЗЛД. Всички кандидати, одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.
СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ - лиценз № 1414 до 09.03.2017 г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Строителство, Архитектура
Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. гр.София

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

01.04.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК