ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ - ВиК

Във връзка с изграждането на обект: водопроводна и канализационна мережа на четири квартала в гр. Бургас търсим да назначим специалисти, които да се присъедини към екипа ни, заемайки позицията:

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
• Висше строително образование, Специалонст ВиК
Опит в ръководенето и отчитането на проекти от водната инфраструктура;
Опит в изграждането на пречиствателни станции или ВиК мрежи ще се счита за сериозно предимство;
• Една година професионален опит в отчитането на строителен обект;
• Предимство работа в отчитането и изпълнението на обекти по изискванията на FIDIK;
• Много добра компютърна грамотност;
• Да познава, ползва и тълкува нормативната уредба и добрите практики на строително инвестиционни процес;

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
• Изпълнява всички организационно – административни процедури във връзка с изпълнението на обекта за който отговаря;
• Следи за изпълнението на всички клаузи от договора за строителство;
• Поддържа контакт с инвеститора, надзорници, доставчици други външни контрагенти;
• Пряко отговаря за отчитане на строителството – в т.ч. нормативно задължителна отчетност, договорна обектова отчетност, стопанска отчетност на обекта;
• Изготвя актове за отчитане и приемане на работите на възложителите, на база договор и количества, подадени от техническия ръководител на обекта;
• Извършва контрол по заплащане на вложения труд по извършени СМР от работници и под-изпълнители ;
• Изпълнява и други конкретно възложени задачи;

Одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю. Предоставените от Вас данни попадат под специалната защита на ЗЗЛД и ще бъдат използвани само за целите на подбора за тази длъжност.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. гр.Бургас

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

03.04.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК