ИНЖЕНЕР ОРГАНИЗАЦИЯ И ТЕХНОЛОГИЯ НА СТРОИТЕЛСТВОТО

Във връзка с разширяване на екипа на строителна дирекция Балканстрой АД търси да назначи квалифициран специалист с опит, който да заеме позицията:

Изисквания:
Висше строително образование, предимство с кандидати от специалност Ортанизация и Технология на строителните дейности; Проектанти;
Опит в организацията и изпълнението на строителни обекти;
Производствен опит - минимум 5 години;
Компютърна грамотност - MS Project, Building Manager, MS Office - Excell
Ползването на западен език – английски ще се счита за предимство;
Умение за работа в екип, комуникативност и организираност, мотивация за работа, лична и трудова дисциплина, отговорност;
Лоялност и дискретност;
Инициативност;

Отговорности и задължения:
Работи съвместно с останалите служители в офертен отдел по изготвянето на тръжни предложения;
Отговаря за изготвянето на Плик 2 от тръжната документация "Техническо предложение";
Изготвянета на графици за строителство с програма MS Project;
Изготване на предложения за организацията и технологията на изпълнение на строителните дейности за които дружеството изготвя офертно предложение;
Изпълнява и други конкретно възложени задачи;

Ако предлаганата от нас позиция представлява интерес за Вас моля изпратете автобиография не по-късно от 14 април 2014 година

Всички документи ще бъдат разгледани при стриктна конфиденциалност и спазване на ЗЗЛД.
Контакт ще бъде осъществен само с одобрените по документи кандидати.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. гр.София

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

11.04.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК