Служител офертен отдел

Една от големите строителни фирми в пловдивския регион търси да назначи Служител за офертния отдел.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Изготвяне на оферти;
- Актуване и отчитане на обектите на фирмата;
- Отговаря за качественото изпълнение на възложената работа;
- При необходимост изпълнява и други задачи, възложени във връзка с изпълнение на длъжността.

ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:
- Завършено висше образование – инженер ПГС;
- Опит с изготвянето на тръжни документации за обществени поръчки;
- Kомпютърна грамотност.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Регистрация в МТСП N1605 от 12.06.2013, валидна до 12.06.2018г

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. гр.Пловдив

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

17.04.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК