ИНЖЕНЕР МЕХАНОБЕЗОПАСНОСТ И ТЕХНИЧЕСКИ НАДЗОР НА СПО

Описание

Задължения и отговорности:
- Води преговори и сключва от името на фирмата договори за технически надзор на СПО;
- Приема и проверява изпълнителска документация на новоизградените или преустроени разпределителни газопровод, сградни газови инсталации и други СПО;
- Заверява работни проекти на газови инсталации и други СПО за съответствието им с техническите изисквания, правилата и нормите отнасящи се до СПО;
- Участва от името на фирмата в изпитания на газови инсталации и други СПО;
- Съставя и подписва ревизионни актове за първоначален и периодичен преглед на СПО.

Изисквания:
- Висше техническо образование;
- Компютърна грамотност;
- Умения за работа с клиенти;
- Способности за работа в екип;
- Шофьорска книжка.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Енергетика и Ютилитис (Ток/Вода/Парно/Газ)
Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, кв. Овча купел, ул. Земеделска 4

Дата:

27.06.2018

Организация:

Тех - Контрол ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Тех - Контрол ООД може да получите ТУК