СПЕЦИАЛИСТ БИЗНЕС РАЗВИТИЕ

Ние сме една от водещите строителни компании на българския пазар. Във връзка с развитието на дейността ние търсим да назначим високо мотивиран специалист, който да се присъедини към нашия екип, заемайки позицията:

Кандидатът:

Висше икономическо или строително образование;
Много добро владеене на английски език – писмено и говоримо;
Компютърна грамотност;
Добри познания на икономическите тенденции в развитието на вътрешния и международните пазари на строителни услуги;
Умения за определяне на приоритети и вземане на решения;
Комуникативност, лоялност и отговорност;
Умения за работа в екип и динамична среда;
Самостоятелност и гъвкавост при изпълнение на поставените задачи.

Основни задачи и отговорности

Съдейства на Мениджър Бизнес Развитие в прилагането на фирмената политика относно изпълнението на приетата бизнес програма на дружеството;
Анализира маркетинговите условия на пазара на който оперира дружеството;
Следи и докладва пред ръководството на дружеството за позицията и пазарния дял на компанията на съответните пазари;
Активно търси и развива нови бизнес възможности и пазарни ниши;
Следи и проучва нуждите на клиентите и състоянието на пазара;
Анализира и развива дейността на ресурсите на фирмата с цел привличане на нови клиенти и увеличаване на пазарния дял на дружеството;
Следи тенденциите в развитието на вътрешния и международните пазари на строителни услуги ;
Намира и контактува потенциални за дружеството клиенти;
Участва в изготвянето на необходимите презентанционни и рекламни материали за представяне на дружеството;
Организира участието и представянето на дружеството на търговски изложения и бизнес форуми, пресконференции и други маркетингови и рекламни мероприятия;
Участва в непосредственото планиране, отчитане и анализ на извършената дейност;
Изпълнява и други конкретно възложени задачи;

Ние предлагаме:
Възможност за професионално развитие във вече утвърдена и успешно развиваща се организация. Предизвикателна и динамична работа.

Ако предлаганата от нас позиция представлява интерес за Вас моля изпратете автобиография и мотивационно писмо не по-късно от 10.07.2014 година.

Всички документи ще бъдат разгледани при стриктна конфиденциалност и спазване на ЗЗЛД.
Контакт ще бъде осъществен само с одобрените по документи кандидати.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Консултантски услуги
Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. гр.София

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

04.07.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК