СПЕЦИАЛИСТ ПТО

Във връзка с изграждането на обект: Хипермаркет Кауфланд - гр.Сливен Балканстрой АД търси

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
• Висше строително образование;
• Една година професионален опит в отчитането на строителен обект;
• Ползването на немски език ще се счита за предимство
• Предимство работа в отчитането и изпълнението на обекти по изискванията на FIDIK;
• Много добра компютърна грамотност;
• Да познава, ползва и тълкува нормативната уредба и добрите практики на строително инвестиционни процес;

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
• Изпълнява всички организационно – административни процедури във връзка с изпълнението на обекта за който отговаря;
• Следи за изпълнението на всички клаузи от договора за строителство;
• Поддържа контакт с инвеститора, надзорници, доставчици други външни контрагенти;
• пряко отговаря за отчитане на строителството – в т.ч. нормативно задължителна отчетност, договорна обектова отчетност, стопанска отчетност на обекта;
• Изготвя актове за отчитане и приемане на работите на възложителите, на база договор и количества, подадени от техническия ръководител на обекта;
• Извършва контрол по заплащане на вложения труд по извършени СМР от работници и под-изпълнители ;
• Изпълнява и други конкретно възложени задачи;

Ако предлаганата от нас позиция представлява интерес за вас моля изпратете автобиография

Одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю. Предоставените от Вас данни попадат под специалната защита на ЗЗЛД и ще бъдат използвани само за целите на подбора за тази длъжност.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. гр.Сливен

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

23.07.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК