СПЕЦИАЛИСТ В ОТДЕЛ ПТО

Във връзка с разширяване на дейността на фирмата , ние търсим да назначим квалифициран специалист на длъжноста

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
• Висше строително образование;
• Много добра компютърна грамотност;
• Да познава, ползва и тълкува нормативната уредба и добрите практики на строително инвестиционни процес;

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
• Изпълнява всички организационно – административни процедури във връзка с изпълнението на обекта за който отговаря;
• Следи за изпълнението на всички клаузи от договора за строителство;
• Поддържа контакт с инвеститора, надзорници, доставчици други външни контрагенти;
• пряко отговаря за отчитане на строителството – в т.ч. нормативно задължителна отчетност, договорна обектова отчетност, стопанска отчетност на обекта;
• Изготвя актове за отчитане и приемане на работите на възложителите, на база договор и количества, подадени от техническия ръководител на обекта;
• Извършва контрол по заплащане на вложения труд по извършени СМР от работници и под-изпълнители ;
• Изпълнява и други конкретно възложени задачи;

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. гр.Разлог

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

25.07.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК