ОФИС ОРГАНИЗАТОР

Описание

Фирмата търси да назначи "ОФИС ОРГАНИЗАТОР"

Изисквания към кандидатите:
- Висше образование - икономическа специалност;
- Работен английски език - писмен и говорим;
- Втори западен език ще се счита за предимство;
- Опит в работа с ERP стистеми;
- Опит в разработване и поддържане на системи по станрадтите ISO;
- Опит в работа с проекти финансирани по програми на ЕС;
- Отлично владеене на основните офис програмни приложения;
- Умение за работа с офис техника;
- Отговорност, инициативност, организираност и комуникативност;

Отговорности:
- Отговаря да организацията на работата в офиса;
- Поддържа административните дейности на компанията;
- Подпомага комуникацията във фирмата;
- Води, организира и контролира текущата фирмена кореспонденция;
- Подпомага дейността на мениджърите на фирмата;
- Организира срещи, графици и пътувания;
- Съдейства при изготвяне и организиране на специални събития;

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. гр.Стара Загора

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

30.07.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК