Специалист ТРЗ и администрация

Описание

Фирмата търси да назначи "СПЕЦИАЛИСТ ТРЗ И АДМИНИСТРАЦИЯ"

Изисквания към кандидатите:
- Висше образование - икономическа специалност;
- Работен английски език - писмен и говорим;
- Втори западен език ще се счита за предимство;
- Опит на подобна позиция – 2 години;
- Отлично познаване на трудовото, осигурителното и данъчното законодателство, както и законовите уредби за работа с лични данни;
- Отлично владеене на основните офис програмни приложения;
- Умение за работа с офис техника;
- Отлични комуникационни умения;
- Отговорност, инициативност, организираност и комуникативност;

Отговорности:
- Организира и участва в набирането, подбора и назначаването на персонал
- Изготвя необходимите документи при сключване, изменение и прекратяване на трудови правоотношения, както и всички други документи, свързани с трудовата заетост на наетите лица
- Подава информация (уведомления, декларации, болнични листове) към НАП и НОИ
- Предлага решения на трудово-правни казуси, свързани с наемането или освобождаването на персонал
- Изготвя всички необходими документи, свързани с ТРЗ и ЛС
- Отговаря за спазване на нормативните изисквания на ЗЗБУТ и подзаконовите актове към него
- Спазва законоустановените срокове свързани с трудовото, осигурителното и данъчното законодателство
- Отговаря за поддържане на внедрената система за управление на качеството по стандарт ISO 9001:2008
- Отговаря за поддържане на регистрация в ЦПРС при Камара на строителите в България
- Отговаря за движението на документооборота във фирмата

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. гр.Стара Загора

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

30.07.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК