РЪКОВОДИТЕЛ ПРОЕКТИ

Описание

Отговорности и задължения:

  • ръководи и контролира изпълнението на проектните дейности;
  • осъществява контрол по отношение изразходване средствата по проекта;
  • отговаря за спазване сроковете при изпълнение на дейностите, съобразно графика за изпълнение на проекта;
  • комуникира с настоящи и потенциални клиенти;
  • изготвя  оферти;
  • сключва договори;
  • изготвя финансова и техническа документация при финализиране на проекта;
  • отговаря за спазване на правилата за противопожарна безопасност и осигуряване на здравословни и безопасни условия на труд;
  • попълва и съхранява документи свързани със системата за управление на качеството.

Изисквания:

  • висше образование – електротехника, електро обзавеждане или автоматика;
  • минимум 2 години стаж на същата позиция;
  • компютърна грамотност – много добро познаване на Exel;
  • шофьорска книжка – без обременявания;
  • добра езикова култура;
  • владеенето на английски език е предимство.

Предлагани условия:

  • постоянен трудов договор;
  • изпитателен срок – 6 месеца;
  • нормиран работен ден.

    Ако считате, че отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете своя
    автобиография на български език със снимка. Одобрените по документи
    кандидати ще бъдат поканени за интервю. Данните, които ни предоставяте,
    са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

               Агенция за подбор на кадри “Хермес” притежава удостоверение № 1548 / 13.02.2013 г., валидно до 13.02.2018 година, издадено от Министерство на труда и социалната политика, за извършване на посредническа дейност при наемане
    на работа за територията на РБългария.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Електроника и Електротехника
Строителство, Архитектура

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

19.09.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК