ЕЛЕКТРОМОНТЬОР

Изисквания:
- завършено електротехническо образование;

Компанията предлага:
- Фирмени обучения;
- Работно облекло, лични предпазни средства, колективни средства за защита;

Вашите задължения ще са свързани с:
- изграждане на ел. инсталации и съоръжения до и над 1000 V на строителен обект;

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля, изпратете CV с актуална снимка, посочвайки съответния реф.№. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат потърсени за интервю.
Предоставените от вас данни са лични и попадат под специалната защита на ЗЗЛД. Фирмата се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на подбора.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Електроника и Електротехника
Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. гр.Пловдив

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

24.09.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК