Геолог

„Евро Алианс Инженеринг” е строителна група, лидер в бранша с присъствие от две десетилетия. Компанията е териториално позиционирана в гр. София, Република България и чрез своите дъщерни дружества е специализирана в областта на подземното и геотехническо строителство. „Евро Алианс Инженеринг” е компания със солидно присъствие в България и традиционно в тунелното строителство в Европа, особено в Германия, Сърбия и Испания. Дружеството е предпочитан партньор, поради стриктното спазване на изискванията за високо качество и срочно изпълнение на договорните си отношения.

"Евро Алианс Инженеринг" набира за обектите си в Сърбия служител на длъжност:
Геолог

Задължения
- Изготвяне на геоложки профили;
- Изготвяне на картировъчни карти и картировъчни профили;
- Изготвяне на геоложки становища за обектите;
- Извършване на напречни геоложки разрези;
- Изготвяне на цялостната геоложка документация за обектите;
- Оценка и категоризация на реалните геоложки условия на обектите.

Изисквания
- Висше образование – магистър;
- Професионален опит – минимум 3г.;
- Отлични умения за работа с топографски и геоложки карти, планове и чертежи;
- Отлично познаване на нормативната база;
- Отлична компютърна грамотност, работа с AutoCad ще се счита за сериозно предимство.

Фирмата предлага
- Трудов договор и пълни осигуровки;
- Стимулиращо възнаграждение;
- Постоянна и дългосрочна работа.

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете ни актуална автобиография. Документите си можете да депозирате и лично в централния офис на компанията на адрес: София, ул. „Александър Жендов” No 6, отдел „Човешки ресурси” ет.6
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички получени документи са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат разглеждани само за нуждите на подборната процедура.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Строителство, Архитектура
Проектиране
Инфраструктура

Населено място:

Гр. Сърбия

Адрес:

София 1000, ул. Александър Жендов 6

Дата:

19.11.2014

Организация:

ЕВРО АЛИАНС ИНЖЕНЕРИНГ АД

Повече информация за ЕВРО АЛИАНС ИНЖЕНЕРИНГ АД може да получите ТУК