Техник, строителство и архитектура

Описание

„Екосист“ ЕООД е една от водещите строителни фирми в град
Пловдив. Във връзка с разширяване обема на работа фирмата търси да назначи
двама техници,строителство и архитектура.

Сред основните задължения на техника, строителство и
архитектура са:

- Да организира, ръководи и контролира работния
процес на строителните обекти;

- Да отговаря за качественото и в срок изпълнение
на СМР;

- Да изготвя актове за извършени СМР и протоколи
за вложените материали;

- Да планира своевременно необходимите материали
за осигуряване на работния процес и да прави заявки за доставката им;

- Да отговаря за правилното съхранение на
материалите;

- Да отговаря за правилното експлоатиране и
съхранение на машините и съоръженията;

- Да води техническа документация и да умее да
разчита чертежи и проекти;

- Да е запознат с нормативната уредба в областта
на строителството и изискванията за здравословни и безопасни условия на труд;

Изисквания за заемане на длъжността :

- Подходящо образование – завършен строителен
техникум или висше образование;

- Професионален опит

- Работа с WORD, Excel, AutoCAD;

- Умение за работа с хора, организираност и
изпълнителност;

Фирмата предлага :

- Трудов договор

- Дългосрочна заетост

За кандидатстване по обявата моля приложете  автобиография с актуална снимка.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. гр.Пловдив

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

25.02.2015

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК