Технически Ръководител

Описание

Изисквания:
- Висше строително образование или строителен техникум
- Опит като технически ръководители – минимум 1 година;
- Опит в ръководенето на строителни бригади и строителна механизация;
- Опит в отчитане на строителните дейности;
- Да познава методите и технологиите за извършване на СМР съгласно ПИПСМР;
- Висока отговорност и дисциплина относно спазването на изискванията за здравословни и безопасни условия на труд и пожарна безопасност на обекта;
- Компютърни умения (MS Office, AutoCAD)
- Познаване и разчитане на проектна документация;

Задължения:
- Проверява и изучава подробно проектите по всички части.
- Участва и изпълнява задълженията си по установяване на количествата, съгласуване на мостри и съставяне на цени.
- Участва и изпълнява задълженията си по взаимоотношенията си с другите технически ръководители, инвеститорски контрол, надзора и работниците.
- Пряко ръководи работническите екипи и следи за безопасността и хигиена на труда.
- Организира, ръководи и контролира изпълнението на строителните и монтажните работи по обем, време и качество като дава постоянни указания.
- Наблюдава работата на изпълнителите и им осигурява работа по графика.
- Следи за изпълнението на работните проекти, стандартите и технологични спецификации и да не допуска каквито и да е отклонения от тях.
- Води предвидените за съответния вид работа дневници и съставя актове за видовете работи, които подлежат на закриване.
- Съставя количествени сметки.
- Участва при изпитанията и предаването на обекта в съответствие със задълженията му.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София

Дата:

13.04.2015

Организация:

\"ТЕРОН ИНВЕСТ\" ЕООД