МОНТЬОР ВЕРИЖНИ И КОЛЕСНИ МАШИНИ

Описание

Строителна компания търси Монтьор верижни и колесни машини
Вашите задължения:
-организира и извършва технически прегледи и ремонти на автопарка собственост на предприятието/верижен багер, комбиниран багер, самосвали и друга строителна техника/
-удостоверява с подписа си в пътния лист техническата изправност на МПС преди започването на работната им смяна
-приема МПС след приключване на работната смяна
Изисквания:
-подходящо средно техническо образование
-стаж на подобна позиция над 1 година

Моля, изпратете вашето CV или се свържете с нас на телефон 0899 911 804

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. София

Дата:

27.05.2015

Организация:

СТРОИТЕЛСТВО И РЕМОНТИ 50 ЕООД

Повече информация за СТРОИТЕЛСТВО И РЕМОНТИ 50 ЕООД може да получите ТУК