РЪКОВОДИТЕЛ БАЗА МЕХАНИЗАЦИЯ

Строителна компания търси Ръководител механизация за нуждите на своя автопарк
Вашите задължения:
-Ръководство на ежедневната работа, контролиране разходите на материали и горива, подбор и обучение на персонала
-Планиране и организиране разработването на графици, осигуряване производствения процес с необходимата механизация и автотранспорт
-Организиране и контролиране подготовката на автомобилите за годишни технически прегледи, като съблюдава спазването на сроковете
-Изготвяне на планове и графици за извършване на ремонти на механизацията и автотранспорта
-Изготвяне на отчети за дейността на групата
Изисквания:
-подходящо средно специално или висше образование
-стаж на подобна позиция над 1 година

Моля, изпратете CV или се свържете с нас на телефон 0899 911 804

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. София

Дата:

27.05.2015

Организация:

СТРОИТЕЛСТВО И РЕМОНТИ 50 ЕООД

Повече информация за СТРОИТЕЛСТВО И РЕМОНТИ 50 ЕООД може да получите ТУК