ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ

Описание

Изисквания:
Образователни и квалификационни:
• Образование – висше строително;
• Опит на сходна позиция - минимум 5 години;
• Добро познаване на законодателството в строителството – ЗУТ, другите нормативни документи по устройството на територията и безопасните условия на труд;
• Добро познаване на строителните процеси и лесно боравене със строителна документация;
• Наличие на шофьорска книжка категория В.
Организационни умения
• Комуникативни умения, възможности за бързо вземане на решения;
• Поемане на отговорности и лоялност към компанията;
• Умения за работа в екип;
• Умения за работа с клиенти
Основни задължения:
• Организира, ръководи, разпределя, координира и отчита работата на строителните обекти съгласувано с Управителя на дружеството;
• Отговаря за срочното и качествено изпълнение на СМР, предвидени в проектната документация;
• Контролира работата на работниците, спазването на трудовата дисциплина, правилната експлоатация на техниката, провежда инструктажи по безопасност на труда;
• Изготвя заявки за материали;
Отговорности:
• Отговаря за цялостната организация на работата на строителните обекти;
• Отговаря за спазването на строителните процеси, съобразно с действащото законодателство и за спазване на разпоредбите на нормативните актове в областта на строителството и безопасните условия на труд;
• Отговаря за навременно и прецизно изготвяне на строителната документация;
Документи за кандидатстване: Професионална автобиография с детайлно описание на трудовия стаж, документи за квалификация (дипломи, удостоверения) и контакти за връзка.
Ще се разглеждат само кандидатури, които напълно отговарят на изискванията.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Средно-специално

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

ул. Цар Симеон I №32

Дата:

15.11.2018

Организация:

Vias Engineering LTD

Повече информация за Vias Engineering LTD може да получите ТУК