ЗАВАРЧИК СО²

Описание

Във връзка с повишения обем работа, търсим да назначим:

Изисквания:

- Предишен опит със СО² – минимум 2г.;
- Умения за работа в екип, комуникативност, отговорност, сръчност;
- Предишен опит със заваръчни апарати ;
- Документ за правоспособност като заварчик с всички съвременни заваръчни технологии се счита за предимство;
- Техническо образование се счита за предимство;
- Владеене на английски език се счита за предимство;
- Кандидати до възраст 40г. са с предимство.

Задължения:

- Извършва подготовка на заваръчни материали;
- Извършва заваряне на различни елементи, детайли и съоръжения;
- Извършва почистване на шева;
Отговорности:

- Отговаря за качественото и своевременно изпълнение на възложената му работа;
- Отговаря за правилната експлоатация и доброто състояние на поверената му техника и инструменти;
- Отговаря за правилното съхранение на материалите;
Ние предлагаме:

- Трудов договор и осигуровки;
- Спазване на трудовото законодателство, съобразени с българското законодателство;
- Работа с модерни машини и апарати;
- Отлични условия на труд;
- Работа в млад и амбициозен екип от професионалисти;
- Възможност за професионално развитие;
- Солидно фирмено обучение за нашите продукти и методи на работа;
- Сигурна и дългосрочна работа в международна компания;
- Възможност за работа в утвърдена на пазара и стабилна фирма;
- Безплатна квартира;
- Безплатен транспорт до работното място;
- Възможност за дългосрочни командировки в чужбина.

ДОКУМЕНТИ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ:

- подробна автобиография (CV) с актуална снимка - паспортен формат
- свидетелство за заваряване

Ако смятате, че нашето предложение е подходящо за Вас и желаете да развиете своя потенциал в компания с утвърден авторитет изпратете Вашата автобиография.
Можете да се свържете с нас за по-подробна информация на посочените телефони !
тел.:+359 897 302467
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Кандидатурите ще бъдат разглеждани при стриктна конфиденциалност.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. Шумен, Гр. Русе, Гр. Варна, Гр. Бургас

Дата:

22.03.2016

Организация:

АРДА 1983 ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за АРДА 1983 ЕООД може да получите ТУК