Архитект / 3D Дизайнер

еНАрх.инфо има удоволствието да сподели с всички заинтересовани отварянето на нови позиции за завършили архитекти и 3D дизайнери на пълен работен ден, или студенти 4-5 курс на непълен такъв.

- Ключови отговорности:
Вие ще бъдете отговорни основно за изготвяне на 3D модели и текстури на разнообразни интернационални архитектурни обекти под напътствията и ръководството на еНАрх.инфо. Компанията предлага:
• Иновативна и креативна среда
• Работа в малка динамична компания
• Гъвкаво работно време
• Професионални обучения
• Адекватно заплащане базирано на извършената работа
• Ясно дефинирани процеси и отговорности
• Уютна офис атмосфера
• Международен екип

Вие имате възможност да придобиете необходимите знания и умения в процеса на работа, като почерпите от опита на екипа и от кратките обучения, който ще преминете в началната фаза. Това ще ви подготви да отговорите адекватно пълноценно и в срок на нуждите на клиентите.

- Изисквания:

• Динамична работа в екип
• Проактивен професионален дух
• Съвременен дигитален начин на работа
• Възможност за пълно отдаване на проектите
• Основни познания в сферата на Adobe Photoshop
• Основни познания в сферата на 3Ds Max Studio
• Желание за придобиване на нови знания и умения

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Бакалавър

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, ул. Самоков №80

Дата:

31.10.2016

Организация:

еНАрх.инфо

Детайли за организацията:

Повече информация за еНАрх.инфо може да получите ТУК