Специалист техническа поддръжка- София

Описание

Нашият клиент е лидер на телекомуникационния пазар!
И ние разширяваме екипа ни от специалисти по техническа поддръжка с немски език.

Присъедини се към нас и грабни “ sign on” бонус в размер на 1000 лв.!

Основни задължения:
Обработка на клиентски заявки свързани с техническа поддръжка на услугите, предлагани от нашия клиент;
Анализиране и събиране на Syslog;
Отстраняване на технически проблеми;
Осигуряване на високо ниво на технически насоки и помощ при решаване на технически казуси

Изисквания:
Отлично владеене на немски и английски език ( устно и писменно);
Много добри умения за troubleshooting;
Аналитични умения;
Добри комуникативни умения;
Бързо и лесно навигиране в компютърното пространство;
Linux познания;
Опит на подобна длъжност ще се счита за предимство

Какво да очаквате от нас:
Работа на пълно работно време със стандартни смени – понеделник до петък, 10:00 – 19:00 ч.;
Заплата от 4000 лв. бруто и бонусна система;
Удобно офис местоположение в близост до автобусни линии и метростанция;
Хубриден модел на работа;
Платен период на въвеждащо обучение и адаптация;
Допълнителни обучения за повишаване на квалификацията;
Програми за професионално развитие и навигация в кариерата, за да начертаете стъпките във Вашето развитие;
Инициативи за поддържане на балансиран живот и здраве;
Помощ при релокиране – разходи за пътуване и настаняване;
Част от допълнителните ни придобивки са Допълнително здравно осигуряване, Застраховка живот, Multisport карта, Бонус за транспорт, Бонус за важни житейски събития, Допълнителен платен отпуск за обучителни цели, Корпоративни отстъпки, Фирмени събития и много други!
Изпратете ни своята автобиография на английски сега, за да отворите вратата към новите възможности за кариера пред вас!

Усетете силата на една вълнуваща кариера!

Консентрикс е глобален лидер в областта на технологиите и услугите, който задвижва компаниите на бъдещето. Ние помагаме на едни от най- известните компании да подобрят бизнеса си с технологии и интегрираните решения в над 70 страни. Признати сме с награди като "Лидер на работодателската марка на годината" и "Най-добър работодател - аутсорсинг" година след година.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

гр. София, ж.к. Младост 4, Advance Business Center 1, ул. Самара 4

Дата:

02.08.2024

Организация:

CONCENTRIX SERVICES BULGARIA ЕООD

Повече информация за CONCENTRIX SERVICES BULGARIA ЕООD може да получите ТУК