Технически ръководител

Фирма „ Кис Клима” ООД търси да назначи служител на длъжност "Технически ръководител ":

Отговорности:
- Отговаря за качественото и своевременното изпълнение на СМР на обекта; Наблюдава работата на изпълнителите и им осигурява работа по графика;
- Техническо ръководство и контрол по изпълнение на строителния обект;
- Разпределяне работата на строителните бригади и подизпълнители; Пряко ръководи работническите екипи и следи за безопасността и хигиена на труда;
- Координира и съгласува дейностите с ръководител обекти; Организира, ръководи и контролира изпълнението на строителните и монтажните работи по обем, време и качество като дава постоянни указания.
- Работа със строителна документация; Проверява и изучава подробно изучава проектната документация;
- Умение за работа в екип.

Изисквания към кандидатите:
- Опит на подобна позиция минимум 1 години;
- Познаване на нормативната уредба в строителството;
. Висше или средно техническо образование в областта на топлотехниката;

- Умения да ръководи;
- Прецизност в работата.
-Шофьорска книжка.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

пловдив, ул. Кр. Раковски 7

Дата:

08.06.2016

Организация:

Кис Клима ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Кис Клима ООД може да получите ТУК