Оператор (от контролна зала) - Пазарджик

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна и Бургас.

За наш клиент, водеща международна компания, търсим да назначим;

Оператор (От контролна зала)

Работно време: две смени

Нашите изисквания:

• Средно техническо образование е предимство;
• Опит в работата с машинно оборудванe е предимство;
• Средно ниво на компютарна грамотност;
• Отговорност, дисциплинираност, работа в екип

Вашите отговорности:

• Работа със специализирани машини и оборудване без аналог в България;
• Управление на съораженията и машините от контолна зала;
• Следене на показатели.
• Постигане на оптимална и качествена работа;
• Спазване изискванията за безопасност и вътрешен ред.

Компанията предлага:

• Отлични условия на труд и възнаграждение;
• Трудов договор на пълни осигуровки;
• Изплащане на сходен трудов стаж;
• Осигурен транспорт до работното място;
• Професионално обучение;
• Дългосрочна перспектива и реализация при коректен работодател;
• Работа в млад и мотивиран екип.
Ако работата представлява интерес за Вас, можете да кандидатствате за позицията като натиснете бутона "Кандидатствай по тази позиция".

Позицията е също подходяща за кандидати с опит като: работник, склададжия, комисионер, пикър, оператор, служител в производство, опаковане, подреждане, товаро-разтоварна дейност, палетиране, сортировач, сътрудник, приемчик стока, пикер, ремонт, складова дейност, пакетаж, логистика, зареждане, снабдяване.

Ще се свържем само с одобрените по CV кандидати.
Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 190/ 02.03.2017 валидно до 02.03.2022г.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1400 лева на месец

Категория:

Строителство, Архитектура
Проектиране
Инфраструктура
Телекомуникации - инженери и техници

Населено място:

Гр. Пазарджик

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

23.08.2022

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК